Олена Петрова продовжить керувати олімпійським осередком Сумщини
06 Грудня 2022 Поділитися
Олена Петрова продовжить керувати олімпійським осередком Сумщини

Таке рішення на користь заслуженого майстра спорту України, призерки Олімпійських ігор з біатлону, багаторазової чемпіонки та призерки чемпіонатів світу з біатлону сьогодні ухвалили учасники ХІІІ звітно-виборної Асамблеї відділення НОК України в Сумській області.

Участь у заході взяли делегати від спортивних федерацій з олімпійських видів спорту, олімпійці, ветерани спорту, представники ФСТ, органів управлінь, МОН України та представники ЗМІ.

Заслухавши доповідь за звітний період – чотирирічний цикл каденції роботи суб’єктів олімпійського руху Сумщини, загальні збори визначили діяльність осередку як задовільну та знову обрали головою осередку Олену Петрову.

Окрім того, було обрано склад Виконавчого комітету (15 осіб), ревізійну комісію (3 особи), заступника голови та відповідального секретаря відділення. Заступником голови відділення НОК України в Сумській області став Владислав Маслов, відповідальним секретарем – Юлія Лозова.

Бажаємо новообраному складу відділення НОК України в Сумській області натхнення, витримки та плідної роботи на славу України, задля Перемоги та високих здобутків на спортивному фронті!

Медіа