Про можливості для розвитку та великих перемог дізнались юні борці Хмельниччини
06 Грудня 2022 Поділитися
Про можливості для розвитку та великих перемог дізнались юні борці Хмельниччини

Відділення НОК України в Хмельницькій області провело черговий освітній захід у рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» презентовано групі початківців відділення вільної боротьби  Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Під час зустрічі перший заступник відділення НОК України Віктор Флентін розповів школярам про проєкт, про історію Олімпійських ігор, олімпійські традиції й символи, а також про досягнення спортсменів Хмельниччини на олімпійських та світових аренах, акцентувавши увагу на досягненнях титулованих місцевих борців – Тетяни Комарницької, Ірини Мерлені, Андрія Стадніка, Павла Олійника.

Молодь також переглянула ролик «Формула успіху», в якому Олімпійський чемпіон Сергій Бубка розкрив основні постулати успіху атлета. Мотивуючим та захоплюючим для присутніх став і перегляд інтерв’ю із відомою місцевою легкоатлеткою Мариною Бех-Романчук про її ставлення до життя і спорту в 15 років та медальні виступи на цьогорічних чемпіонатах світу й Європи в стрибкових секторах.

Грайливе тренування з вільної боротьби для учнів, поціновувачів олімпійського спорту, провів стипендіат відділення НОК, призер всеукраїнських змагань, майстер спорту Олександр Михайлюк.

Як додатковий стимул, всі учасники заходу отримали подарунки від НОК України.

Медіа