«Олімпійське лелеченя» об’єднало школярів Рівненщини
01 Грудня 2022 Поділитися
«Олімпійське лелеченя» об’єднало школярів Рівненщини

Вже традиційно, починаючи з 2010 року, на Рівненщині проходить Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Олімпійське лелеченя». Цьогоріч вимоги сьогодення внесли корективи у формат його проведення - юні спортсмени змагались онлайн.

Команди готувались, відповідно до надісланих їм умов, знімали відео презентацій та спортивної частини, вирішували інтелектуальні завдання на спортивну тематику. Всі матеріали потрібно було надіслати на електронну пошту організаторів - Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, де судді і підводили підсумки та визначали найкращих.

Чотирнадцять найактивніших та найспритніших команд з різних куточків Рівненщини зустрілись в онлайн батлах, щоб поборотися за кубок переможця.

Першим етапом змагань стала «Презентація команди», де учасникам потрібно було проявити фантазію, творчо подати інформацію про спортивне життя школи та ще багато іншого. Тут юні олімпійці проявили неабияку винахідливість і артистичність. Перемогу у цьому конкурсі виборола команда «Олімпіоніки» (Стовпецький ліцей, Вербська ТГ). Друге та третє місця посіли команди «Вараський олімпієць» (Вараський ліцей №4, Вараська ТГ) та «Олімп» (Крупецький ліцей, Крупецька ТГ).

Спортивна складова змагань – «Комбінована естафета», складалась з трьох завдань. Учасники повинні були показати не лише найкращий час, але й уміння вправно володіти різноманітним спортивним інвентарем. Більшість команд продемонстрували досить високий рівень. Бронзові нагороди здобула команда «Вараський олімпієць» (Вараський ліцей №4, Вараська ТГ), срібні - команда «Прометей» (Корецький ліцей, Корецької ТГ). А беззаперечним лідером стала команда «Олімп» з Крупця.

Заключним, і досить складним для команд етапом змагань виявився інтелектуальний конкурс, в якому учасникам необхідно було розгадати на швидкість 25 ребусів на спортивну тематику.

Отож, титул не тільки найерудованішої команди, а й переможця у загальному заліку змагань вже не вперше виборола команда «Олімп» Крупецького ліцею.

З невеликим відривом від лідера друге місце посіла команда «Вараський олімпієць» Вараського ліцею №4.

А почесне третє місце спортивного п’єдесталу у загальному заліку змагань виборола команда «Прометей» Корецького ліцею, які, до речі, були треті в інтелектуальному конкурсі. Також, у цьому конкурсі знавців ребусів друге місце вибороли «Олімпійські смайлики» (Дубенський ліцей, Дубенська ТГ).

Всі переможці та призери отримають дипломи, медалі, кубки, та спортивні призи. Але, навіть ті команди, яким не вдалося здобути призове місце, будуть відзначені олімпійськими сувенірами від Відділення НОК України в Рівненській області.

Медіа