Президент НОК України Вадим Гутцайт зустрівся зі спортивними активістами Чернігівщини
07 Грудня 2022 Поділитися
Президент НОК України Вадим Гутцайт зустрівся зі спортивними активістами Чернігівщини

У вітальній промові до учасників засідання ХІV звітно-виборної Асамблеї Відділення НОК України в Чернігівській області президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт подякував присутнім за професійність, згуртованість та внесок у розвиток олімпійського руху в Україні.

У різний час представники спортивної спільноти Чернігівщини здобули 9 олімпійських медалей. 28 спортсменів області з 8-и видів спорту були учасниками зимових та літніх Олімпійських ігор. Гордістю Чернігівщини є і 20 Заслужених майстрів спорту України, 39 майстрів спорту України міжнародного класу. 31-го тренера області удостоєно звання «Заслужений тренер України», 10 представників – звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

Сьогодні також не обійшлося без нагород. Грамотами та Подяками НОК України відзначено 13 волонтерів – тренерів, спортсменів, представників федерацій, регіонального осередку, навчальних закладів та територіальних громад регіону, які проявили мужність і героїзм під час військових дій на Чернігівщині та продовжують розвивати фізичну культуру та спорт.

Президент НОК України побажав нагородженим подальших успіхів і перемог – на спортивному і тиловому фронтах.

У рамках робочого візиту Вадим Гутцайт також побував на зруйнованій рашистами лижній базі в м. Чернігів та поспілкувався з тренерсько-викладацьким складом ДЮСШ, ШВСМ. Обговорив зі спортивними активістами й перспективи щодо розвитку біатлону в області.

Очільник Національного олімпійського комітету запевнив, що докладатиме максимум зусиль для підтримки й розвитку спорту, створення умов для належної підготовки олімпійців для участі у міжнародних змаганнях. А після перемоги над ворогом, при підтримці усіх зацікавлених сторін відбудуємо й спортивну інфраструктуру нашої держави.

Разом ми – сила! Українці – нація переможців!

Медіа