Вадим Гутцайт – гість «Олімпійської вітальні»
08 Грудня 2022 Поділитися
Вадим Гутцайт – гість «Олімпійської вітальні»

Нещодавно призначений президент Національного олімпійського комітету України, іменитий фехтувальник, Олімпійський чемпіон, Заслужений майстер спорту, Заслужений тренер України, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт пишається заслугами талановитої шаблістки, Олімпійської чемпіонки та призерки Олімпійських ігор Ольги Харлан та інших своїх вихованців не менше, ніж власним олімпійським золотом.

Про це він сьогодні розповів учням та вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, студентам і викладачам вищих навчальних закладів, юним спортсменам, вихованцям дитячо-юнацьких спортивних шкіл Луганщини та Донеччини,  представникам та керівникам регіональних олімпійських осередків й обласних відділень Олімпійської академії України у рамках участі в онлайн-проєкті «Олімпійська вітальня». 

Модератор зустрічі окреслила учасникам заходу основні цікаві віхи життєвого шляху відомого олімпійця – від шляху до Олімпійської вершиниі до завершення спортивної кар’єри та його становлення як спортивного управлінця. 

Вадим Маркович долучився до активного спілкування з молоддю та викладачами й відповів на всі їхні запитання. Поговорили не лише про здобутки й нагороди, а й про плани та бачення щодо розвитку олімпійського та масового спорту. Він закликав усіх долучатися до рухової активності самим та пропагувати здоровий спосіб життя серед друзів і рідних.

«Олімпійська вітальня» з прославленим фехтувальником стала 22-ою у циклі даних програм, ініційованих та організованих відділенням Національного олімпійського комітету України в Луганській області.

Першу програму проєкту було проведено у день святкування Міжнародного олімпійського дня. Впродовж  червня-листопада на гостину до «Олімпійської вітальні» завітали: Олімпійські чемпіони Валерій Борзов, Тетяна Самоленко, Олександр Шапаренко, Стела Захарова, Ольга Стражева та Ігор Коробчинський, призери й учасники Олімпійських ігор, керівники Всеукраїнських та регіональних федерацій/ асоціацій, члени Національних збірних команд України з різних видів спорту.

Медіа