День Збройних Сил України школярі Хмельниччини відзначили по-спортивному
07 Грудня 2022 Поділитися
День Збройних Сил України школярі Хмельниччини відзначили по-спортивному

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення До Дня Збройних сил України в Ружичнянському ліцеї, що на Хмельниччині було проведено флешмоб «Зростаймо мужніми!».

Захід за участю 5-11класів та вчителів ліцею розпочався в класі фізики. Після урочистого відкриття і представлення прибулих членів відділення НОК, до присутніх звернувся перший заступник голови відділення, ветеран військової служби Віктор Флентін, який розповів, що з початком повномасштабного вторгнення російських військ на нашу країну, методист предмету “Захист України” Анатолій Назаренко та методист з фізичного виховання  Олег Шнира Хмельницького  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, маючи досвід військової служби, добровільно  вступили до лав ЗСУ. Під час важких артилерійських боїв на Херсонщині 28 березня полковник Назаренко загинув, а головний сержант Шнира продовжує захищати територіальну цілісність нашої держави на її східних рубежах. 

Життєвий шлях Олега Олексійовича тісно повя’заний  з Ружичнянською школою, адже він тут навчався, долучившись до активних занять спортом, а після здобуття професії фахівця фізичної культури  в Тернопільському педінституті, вчителював у рідному навчальному закладі. 

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів ЗСУ.

Надалі Віктор Володимирович розповів про спортивні благодійні заходи по збору коштів, котрі були проведенні за участю представників відділення і уславленнних олімпійців краю на підтримку захисників нашої вітчизни.

В межах реалізації акцій НОК України “Олімпійський куточок” і “Олімпійська книга” керівникам ліцею  було передано набір мя’чів та спортивну літературу. 

Особливу зацікавленість присутні проявили до футбольного м’яча з символікою федерації футболу України і автографами доблесних воїнів батальйону ТРО ЗСУ та оригінальним підписом  ”М’яч був вкрадений орками та залишений на позиції під час відступу (Ізюм)”, який вдалося переслати  Олегом Шнирою напередодні свята Збройних сил України.

Зустріч продовжили спортивні змагання серед збірних команд хлопців 10-11 класів, які сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Школярам дуже сподобалися ці різноманітні конкурси, які підготував і провів вчитель фізкультури ліцею Володимир Ярмоленко, учасник антитерористичної операції ЗСУ  в 2014-2016 роках.

На урочистому нагородженні усі задіяні в активних заходах учні отримали грамоти і  подарунки від відділення НОК України в області, зробили фото на згадку та подякували  Збройним силам України за можливість вчитися та брати участь у змаганнях. 

Медіа