Іван Гешко переобраний головою регіонального олімпійського осередку Буковини
15 Грудня 2022 Поділитися
Іван Гешко переобраний головою регіонального олімпійського осередку Буковини

Таке рішення на користь Заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасника трьох Олімпійських ігор сьогодні ухвалила звітно-виборна Асамблея відділення НОК України в Чернівецькій області.

Участь у заході взяли делегати від спортивних федерацій з олімпійських видів спорту, олімпійці, ветерани спорту, представники ФСТ, органів управлінь, МОН України та представники ЗМІ.
Заслухавши доповідь за звітний період – чотирирічний цикл каденції роботи суб’єктів олімпійського руху Буковини, загальні збори визначили діяльність осередку як задовільну та знову обрали на пост очільника відділення Івана Гешка.

Окрім того, було обрано склад Виконавчого комітету (13 осіб), заступників голови та відповідального секретаря відділення. Так заступниками осередку обрано: Тетяну Дорохову, Валерія Чинушу та Віталія Шинкарука, відповідальним секретарем – Марію Сас-Батрак.

Бажаємо новообраному складу відділення НОК України в Чернівецькій області натхнення, витримки та плідної роботи на славу України, задля Перемоги та високих здобутків на спортивному фронті!

Медіа