«Олімпійський урок» крокує Тернопіллям
19 Грудня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок» крокує Тернопіллям

Відділення НОК України в Тернопільській області спільно з Федерацією бадмінтону Тернополя та Управлінням розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради організувало для фанатів гри у бадмінтон міський турнір з бадмінтону «Незламна Україна».

Захід пройшов у вигляді «Олімпійського уроку», де зовсім юні спортсмени змогли навчитись техніці та тактиці гри у вже досвідчених бадмінтоністів. Локацією для турніру стала Тернопільська ЗОШ #10, яка вже тривалий час співпрацює з місцевим осередком НОК України в Тернопільській області. 

Вчитель фізичної культури, а по сумісництву і головний суддя змагань Степан Несторович Беднарчук розповів учасникам про розвиток бадмінтону у Тернополі та області, поділився планами на майбутні заходи та мотивував молодь брати приклад із досвідчених спортсменів у бажанні рухатись, а значить і жити на повну.

Більше 20 учасників боролись за перемогу у своїй категорії, від найменших школярів і до найстарших аматорів. На змаганнях були присутні: директор школи Андрій Газилишин; декан факультету фізичного виховання ТНПУ, заступник голови Федерації бадмінтону Тернопільської області  Андрій Огнистий та стипендіат НОК України  Олександр Хома.

По завершенні змагань переможці, призери та дебютанти були нагороджені подарунками від Управління з розвитку спорту та фізичної культури міської ради Тернополя та місцевого осередку НОК України.

Медіа