Вадим Гутцайт: Підтримка регіональних олімпійських відділень зростатиме
19 Грудня 2022 Поділитися
Вадим Гутцайт: Підтримка регіональних олімпійських відділень зростатиме

Про це наголосив президент НОК України Вадим Гутцайт у вітальному зверненні до керівників обласних олімпійських осередків під час онлайн-семінару з нагоди підбиття підсумків їх діяльності за 2022 рік.

Рік, що минає, закарбується багатьма подіями, випробуваннями та звитягами. Протягом трьох днів у рамках семінару керівники обласних осередків представлять результати діяльності у своїх областях, а також поділяться планами на найближчу перспективу.

За словами очільника НОК України, у 2023 році планується збільшення фінансування усіх Відділень за різними програмами мінімум на 30%. При цьому очільник олімпійського руху в Україні повідомив, що має намір відвідати та поспілкуватися зі спортивними активістами в усіх областях. 

«Я захоплююсь кожним із вас. Бо навіть в таких складних умовах ви продовжуєте працювати, розвивати спорт і олімпійський рух, пропагувати олімпійські цінності та активно займаєтесь волонтерською діяльністю. Впевнений, що разом ми зможемо ще більше», – сказав Вадим Гутцайт. Він також наголосив: «У нас є одне сильне бажання – щоб Україна перемогла – і у війні, і на спортивному фронті. І ми докладемо для цього максимум зусиль».

 

Медіа