«Подільська зима» у Хмельницькому визначила найкращих легкоатлетів
23 Грудня 2022 Поділитися
«Подільська зима» у Хмельницькому визначила найкращих легкоатлетів

ХІV міжобласний легкоатлетичний турнір «Подільська зима» цьогоріч зібрав біля100 юних спортсменів 2005 року народження і молодших. Учасники представляли Київщину, Івано-Франківщину, Вінниччину, Тернопільщину, Рівненщину, Львівщину та Хмельниччину. Серед них – понад 10 призерів всеукраїнських змагань у цій віковій категорії, більшість з яких продемонстрували хорошу готовність до зимового сезону під дахом.

На урочистому відкритті заходу, присвяченому 32-й річниці Національного олімпійського комітету України, юних спортсменів привітали заступник директора Хмельницького обласного центру  фізичного  виховання   учнівської  молоді Максим Чайковський, перший заступник голови відділення НОК Віктор Флентін та головний суддя змагань, заслужений тренер України, Анатолій Новіков. 

Далі протягом двох днів на бігових доріжках і в секторах манежу ХОЦФВУМ у  запропонованих господарями 10 видах програми з бігу, стрибках, штовхання ядра розгорнулася безкомпромісна боротьба, в ході якої атлети отримали змагальну практику, а  дехто ще й зміг покращити особисті досягнення.

Окремі результати були найбільш вражаючими. 

Так, у бігу на 600 м та 1000 м двічі першою фінішувала 15-річна хмельничанка Анастасія Гавришко. Змагання стрибунів у висоту виграли львів’яни – Алевтина Дубіль (1,70 м) серед дівчат та Арсеній Гаврилов (1,8 5м) серед юнаків. 60-метрівку найшвидше подолали: учасник  ХVI літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю Володимир Лісіцький (6,8 сек) з Хмельницького та Віка Бондар (7,7 сек) з Білої Церкви. 16-річному Володимиру вдалося стати кращим спринтером турніру другий рік поспіль. Успішним виявився експеримент для 15-річного Петра Венгерця з Нетішина – призера багатьох всеукраїнських змагань з бігу від 300 до 800 метрів. Наразі у дебютних для себе видах він зумів перемогти у бігу на 60 м з бар’єрами та посісти другі місця в стрибках у довжину і штовханні ядра.

Всі призери змагань отримали грамоти, медалі, олімпійські подарунки, а переможці – ще й оригінальні кубки від організаторів. 

Під час дружнього спілкування з представниками команд організатори зауважили, що навіть у цей складний для нашої країни час турнір не втрачає популярності. І це не дивує. Адже на такому заході своє сходження до міжнародого визнання розпочинало багато олімпійців, у тому числі титулована місцева легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

 

Медіа