За підтримки НОК на Київщині пройшов турнір з художньої гімнастики "Олімпійська сніжинка"
25 Грудня 2022 Поділитися
За підтримки НОК на Київщині пройшов турнір з художньої гімнастики

У Білій Церква у спортивному залі ДЮСШ "Юність" пройшов традиційний передноворічний турнір з художньої гімнастики "Олімпійська сніжинка".

Вже декілька років напередодні Нового року за підтримки відділення НОК України в Київській області юні гімнастки ДЮСШ "Юність" підводять підсумки своєї роботи за календарний рік. Цей рік, попри складності та війну не виняток. 

Контрольні іспити "приймали"  -голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський, перший заступник голови відділення НОК України в Київській області, почесний член НОК України Іван Куроченко, члени виконкому Відділення Вадим Гаєвий, Анатолій Щербина та господар змагань, заступник голови відділення НОК України в Київській області, директор ДЮСШ "Юність" Володимир Корнієнко. Головний суддя змагань -  старший тренер-викладач відділення художньої гімнастики ДЮСШ "Юність", суддя національної категорії Ірина Масликова.

Контрольні іспити складали майже 110 юних грацій. Захід проходив з дотриманням всіх вимог безпеки. Нажаль рашисти вимусили учасників  відвідати укриття під час повітряної тривоги. Але це не завадило відбутися святу краси та грації.

Під час заходу крім виконання обов’язкових вправ були і показові виступи. Першими продемонстрували свою майстерність і артистизм тренери-викладачі. А потім свою майстерність в показових виступах продемонстрували учні. 

Директор ДЮСШ "Юність", заступник голови відділення НОК України  київській області Володимир Корнієнко вручив кубок кращого спортсмена 2021 року. Адже з початком війни не було можливості вручити цей приз. Його отримала КМС Анастасія Данільченко. Також він вручив грошові премії членам збірної команди Київщини. Кубками за найкращі результати в 2022 році були нагороджені 10 кращих  юних грацій.  Рішенням тренерської ради та за підсумками учнівського голосування кращим спортсменом 2022 року знову визнано КМС Анастасію Данільченко. Вона отримала кубок та грошову винагороду. 

Учасники турніру були нагороджені медалями, дипломами та цінними призами.

Медіа