Подяка та підтримка від Вадима Гутцайта спортивній родині Житомирщини
29 Грудня 2022 Поділитися
Подяка та підтримка від Вадима Гутцайта спортивній родині Житомирщини

Сьогодні у рамках робочого візиту на Житомирщину Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт мав зустрічі з керівництвом області, активом регіонального Відділення НОК України, керівництвом і викладачами Житомирського державного університету ім. І. Франка та студентами факультету фізичної культури і спорту, а також тренерами, спортсменами, призерами міжнародних чемпіонатів та олімпійської надії – вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» і ФОК «Динамо».

Із дорослими активістами й розмова була відповідна – про завдання Президента України Володимира Зеленського щодо розвитку спорту, про важливість відновлення й покращення матеріально-технічного забезпечення спортивних об’єктів, про важливість санкцій проти російських і білоруських спортсменів.

Зі спортсменами та тренерами лідер олімпійського руху в Україні говорив про важливість їхньої наполегливої праці та професіоналізму для спортивної слави України, а також про прийдешній відповідальний передолімпійський рік. Із маленькими спортсменами й спортсменками він поговорив про силу мрій та шлях до спортивного олімпу, іноді тернистий та важкий.

Вадим Гутцайт також долучився до урочистої церемонії «Лауреат спортивного 2022 року» та ознайомився з експозиціями Галереї спортивної слави.

Медіа