Вихованці ще одного закладу на Черкащині матимуть змогу знайомитися з олімпійською літературою
12 Січня 2023 Поділитися
Вихованці ще одного закладу на Черкащині матимуть змогу знайомитися з олімпійською літературою

Цього разу до всеукраїнських проєктів «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» долучився центр розвитку «Дитяча академія». Академія – це простір з розвитку, відпочинку та розваг малечі. У закладі проводять цікаві заняття, розважальні програми, досліди та приділяють увагу фізичному вихованню. А відтепер – і знайомитимуть із олімпійською історією.

«Найцінніше, що є у людини – здоров'я, а спорт допомагає бути здоровим та сильним. Тому особливу увагу ми приділяємо саме цьому аспекту розвитку дитини. Видів спорту наскільки багато, що улюблене заняття знайдеться для кожного. З маленьких академіків виховуємо великих чемпіонів», – так розповідають про свій заклад представники «Дитячої академії».

 

Для маленьких та юних академіків відділення НОК України в Черкаській області передало комплект олімпійської літератури – енциклопедії, олімпійський путівник, історію олімпійського руху тощо. Книги розраховані для різних вікових категорій.

 

«Це унікальна колекція книг. Дякуємо величезне за такий корисний дарунок», – діляться враженнями в центрі розвитку та обіцяють облаштувати повноцінний тематичний олімпійський куточок.

Медіа