Свято олімпійського прапора в Одесі
17 Січня 2023 Поділитися
Свято олімпійського прапора в Одесі

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії 21-28 січня 2023 року. Захід проведено відділенням НОК України в Одеській області спільно із СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» виконали патріотичні номери «Діти» і «Не твоя війна» (постановниця – тренерка СДЮСШОР «Крижинка» Олена Воропаєва), показавши силу духу українців та надзвичайно високий рівень підготовки наших спортсменів.

На заході були представлені одеські спортсмени – учасники XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю та їхні тренери.

Одними з перших на льодову арену вийшли Марк Куліш і Валентина Минзат. Марк виконав фрагмент довільної програми, з якою виступить на Олімпійському фестивалі в Італії, показавши один із найскладніших прийомів – потрійний тулуп. 

Анастасію Васильченко, яка поїде на Фестиваль, на заході представила її тренер – Ірина Кланцат. Сама ж Анастасія в ці дні виступала на міжнародних змаганнях в Румунії та не змогла долучитися до свята.

Інший вихованець Ірини Кланцат – Вадим Новіков – нещодавно завоював право представити Україну на І Всесвітній зимовій гімназіаді, що відбудеться вже у лютому 2023 року. На святі олімпійського прапора Вадим продемонстрував фрагмент своєї довільної програми, зокрема низку потрійних стрибків. 

На завершення заходу голова відділення НОК України в Одеській області Микола Мільчев побажав спортсменам удачі на юнацькому Фестивалі, зазначивши: «Нехай у вас в серці завжди будуть олімпійські кільця». 

За доброю традицією церемонія Свята олімпійського прапора завершилася підняттям прапорів України і НОК України під стелю Палацу спорту.

Бажаємо одеським фігуристам, щоб на честь їх успіхів не раз підіймався прапор України і лунав Національний гімн! Нехай Європейський юнацький олімпійський фестиваль стане першою сходинкою на шляху до Олімпійських ігор!

Медіа