Вадим Гутцайт дав настанови Національній збірній перед стартом ЄЮОФ-2023 (Італія)
20 Січня 2023 Поділитися
Вадим Гутцайт дав настанови Національній збірній перед стартом ЄЮОФ-2023 (Італія)

Сьогодні, напередодні відкриття XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, відбулась онлайн-зустріч Міністра молоді та спорту України, президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта з командою спортсменів і тренерів збірної команди, а також представниками медичного штабу та технічного персоналу на зимовому ЄЮОФ-2023.

Вадим Гутцайт наголосив на важливості представлення України серед 47-и країн-учасниць цьогорічного Форуму та звернувся до спортсменів із напутнім словом, поділився спогадами про свою участь в Олімпійських іграх та побажав успіхів і рішучого настрою для перемоги на міжнародній арені.

«У кожного є шанс боротися за перемогу! Бажаю вам зібратися і віддати всі сили задля перемоги. Бажаю кожному успіху та чесної боротьби! Я буду вболівати за кожного з вас і за нашу команду. Будьте впевнені в собі! І рухайтесь до перемоги! Разом до перемоги!», - наголосив Міністр та президент НОК України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Він подякував тренерам та організаторам, які супроводжують команду та створюють усі необхідні умови для проживання, відпочинку та тренувань майбутніх чемпіонів. У свою чергу, тренери та юні олімпійці подякували керівництву та представникам Мінмолодьспорту й НОКу за надану можливість долучитися до Фестивалю.

Окремі слова подяки лунали цього дня на адресу захисників України, завдяки яким спортсмени можуть займатися своєю справою.

Національний олімпійський комітет України щиро вболіває за кожного спортсмена! Бажаємо усім міцного здоров'я, сил, витримки та спортивних звершень! Вперед до нових перемог! І нехай з нагоди ваших перемог піднімуть прапор України!

Медіа