Звернення Міністра молоді та спорту України, президента НОК України Вадима Гутцайта до учасників ЄЮОФ-2023
21 Січня 2023 Поділитися
Звернення Міністра молоді та спорту України, президента НОК України Вадима Гутцайта до учасників ЄЮОФ-2023

Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт

 

Шановні друзі!

Радо вітаю всіх вас із початком XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю – 2023! Я щиро вдячний кожному учаснику, команді тренерів та, особливо, команді організаторів цього неймовірно важливого заходу!

Тішуся з того, що в надскладний для України час, наші спортсмени мають сили, наснагу та бажання тренуватися, не втрачають запал, який так потрібен для боротьби та представлення нашої країни на міжнародній арені!

Сьогодні кожен із нас тримає свій фронт. Майже 3,5 тисяч нагород здобули українці протягом 2022 року на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю. Так ми доводимо, що українці – нація переможців. Ми сильні духом, незламні й нескорені.                

Молодь – це наша надія та найбільша цінність. І ми віримо в кожного з вас, у ваші успіхи та мирне майбутнє! А всі єдиною командою, великою спортивною родиною ми  наближаємо Перемогу України, відстоюємо свободу й демократію, пропагуємо мир та добро, які завжди об’єднували країни.

Шлях спортсмена непростий, але надзвичайно цікавий та насичений. Європейський юнацький олімпійський фестиваль для багатьох спортсменів стає першою сходинкою до великих змагань. І зараз вам випала можливість долучитися до європейської спортивної родини, знайти нових друзів, перевірити свої сили, визначити нові цілі. Це новий досвід – як для професійного розвитку, так і особистісного.

Я бажаю кожному учаснику в повній мірі насолодитися цією спортивною подією, увібрати в себе прекрасну атмосферу здорової конкуренції, та відчути себе важливим, сильним, і, безперечно, гідним представником української спортивної родини у світі!

Вперед, мій дорогий друже! Підкорюй свої вершини і не сумнівайся, тобі все вдасться!

Медіа