Свято Олімпійського прапора в Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі
21 Січня 2023 Поділитися
Свято Олімпійського прапора в Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі

21 січня, в Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулося «Свято Олімпійського прапора» з нагоди ХVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який проходитиме з 21 по 28 січня в провінції Фріулі-Венеції-Джулії (Італія).

Гостями урочистої церемонії стали заслужений майстер спорту України, засновниця школи стрільби з лука в Івано-Франківська, срібна призерка XXVII літніх Олімпійських Ігор 2000 року в м. Сіднеї, чемпіонка та призерка чемпіонатів України, Світу та Європи –  Катерина Дубровіна, та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон України, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м.Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації Віктор Поляков.

Разом з олімпійцями усі охочі мали змогу попрактикуватись у стрільбі з лука та взяти участь у тематичних вікторинах. Після короткої олімпійської вікторини та розповіді про олімпійську символіку – учасники урочистого дійства отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області.

Зазначимо, що цього року на ЄЮОФ-2023 Івано-Франківську область представлятимуть п’ять спортсменів, а саме: Наталія Казюк (фристайл), Микола Смик, Владислав Дручків (стрибки на лижах з трампліна), Михайло Кабалюк, Елеонора Павлюк (сноубординг).

Бажаємо перемог юним українським спортсменам та всій Україні!

Медіа