Рівненське Свято Олімпійського прапора
20 Січня 2023 Поділитися
Рівненське Свято Олімпійського прапора

З нагоди відкриття XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в ДЮСШ № 1 міста Рівного відбулось «Свято Олімпійського прапора».

Вихованець саме цієї школи, Владислав Железнюк, представлятиме Україну на ЄЮОФ-2023. Цікаво, що вихідці з Рівненщини вперше беруть участь у таких змаганнях. Тож, цілком закономірно і символічно, що у переддень їх старту Державний та Олімпійський прапори України замайоріли під склепінням залу, де вдосконалює свою майстерність спортсмен.

Почесну місію підняття прапорів виконав майстер спорту України з фристайлу Данило Шандалюк.

На урочистостях слово мали: голова відділення НОК України у Рівненській області Микола Петренчук, учасник XXVІІ літніх Олімпійських ігор в м. Сідней (Австралія) 2000р., директор комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради Леонід Камлочук та директор ДЮСШ №1 Людмила Баль.

Побажали Владиславу Железнюку вдалих стартів, вболівальникам – задоволення від перегляду високого спортивного суперництва. А юних вихованців школи закликали брати приклад зі своїх попередників, вчитися у них наполегливості на шляху до спортивних вершин, і вручили їм олімпійські подарунки від відділення НОК України у Рівненській області.

Медіа