В місті Суми відбулася всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора»
21 Січня 2023 Поділитися
В місті Суми відбулася всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора»

Дитяча ліга фігурного катання на роликових ковзанах у Сумській області та ДЮСШ «Чемпіон» підтримали спортсменів своїми показовими виступами та пронесли Олімпійський прапор задля перемоги наших спортсменів на XVI зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що цьогоріч відбудеться в Італії.

Сумську область на ЄЮОФ-2023 представлятимуть: Грущак Микола (біатлон), Марченко Ілля, Курисько Владислав, Мигаль Дарина (лижні гонки).

Урочисте відкриття заходу розпочалося з привітального слова голови вiддiлення Національного олімпійського комітету в Сумській області, срібної призерки Олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту України з біатлону – Олени Петрової, яка побажала нашим юним спортсменам дружби зі спортом, вдалих стартів на спортивних майданчиках та високо нести спортивну славу Сумщини.

Почесними гостями свята були: начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адмiнiстрації – Євген Походня, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, Срібна призерка зимової Універсіади, майстер спорту України міжнародного класу – Тетяна Антипенко (Завалій), керівник компанії КДЮСШ «Суми» – Тетяна Літовцева, тренер-викладач вищої категорії з лижних гонок, переможниця та призерка чемпіонатів України та всеукраїнських змагань з лижних гонок – Наталія Шамрай, та тренер-викладач І категорії з біатлону, переможниця та призерка обласних і міських змагань з біатлону – Юлія Кочиш.

На завершення заходу всі учасники отримали олімпійські подарунки від НОК України та солодкі призи від відділення НОУ України в Сумській області.

Бажаємо перемоги нашій країні та нашим спортсменам!

Медіа