Тернопільщина побажала успіхів юним спортсменам на ЄЮОФ-2023!
21 Січня 2023 Поділитися
Тернопільщина побажала успіхів юним спортсменам на ЄЮОФ-2023!

21 січня, в місті Кременець, на комплексі лижних трамплінів відбулася урочиста церемонія підняття Олімпійського прапора з нагоди XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який сьогодні стартує в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія. Захід організовано відділенням НОК України в Тернопільській області спільно зі Тернопільською обласною ДЮСШ із зимових видів спорту.

На ЄЮОФ-2023 Тернопільщину представлятимуть одразу ж троє спортсменів – Руслан ШУМАНСЬКИЙ та Максим ПРОКОПЮК, які виступатимуть у лижному двоборстві, а також біатлоністка Тетяна ТАРАСЮК.

На завершення заходу з напутніми словами та побажаннями успіхів до юних спортсменів, що захищатимуть честь України, звернувся перший заступник голови відділення НОК України в Тернопільській області – Віталій ІГНАТЕНКО; директорка Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, українська біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу, срібна призерка Чемпіонату Європи, Чемпіонка Всесвітньої Універсіади, п'ятиразова Чемпіонка Світу та Європи з літнього біатлону – Світлана КРИКОНЧУК; начальник відділу з питань сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради – Андрій СТАНІСЛАВЕНКО та віце-президент федерації санного спорту України – Анатолій МАЛИЩИК.

Церемонія Свята олімпійського прапора завершилася підняттям прапорів України та НОК України юними спортсменами з Тернопільщини.

Медіа