Вихованці міських ДЮСШ взяли участь у піднятті Олімпійського прапору на підтримку українських спортсменів
24 Січня 2023 Поділитися
Вихованці міських ДЮСШ взяли участь у піднятті Олімпійського прапору на підтримку українських спортсменів

У Вінниці, біля СК «Аква-Він», урочисто підняли Державний прапор України і прапор Національного олімпійського комітету України на честь ХVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Захід організовано відділенням НОК України у Вінницькій області за підтримки спорткомітету Вінницької міської ради.

У церемонії взяли участь: бронзова призерка Олімпійських ігор із веслування на байдарках та каное Ганна Балабанова; бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор із легкої атлетики Андрій Ковенко; срібний призер Олімпійських ігор із велоспорту і начальник облспортуправління Сергій Чернявський; голова міського спорткомітету Сергій Краєвський; дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання і голова регіонального відділення НОКУ Павло Хникін, а також учасник І Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики Вадим Адамчук. Глядачами були вихованці і тренери-викладачі міських ДЮСШ.

«Такі заходи є важливими для нашої держави. Адже, незважаючи на війну, 27 юних атлетів України представляють нашу країну на зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Вінничан серед них немає, оскільки зимові види спорту у нас поки що не так розвинені, як літні. Хоча на попередній зимовій Олімпіаді Вінниччину вперше представляла лижниця Валентина Камінська. Сподіваємося, що ця традиція буде продовжуватися», – зазначив Андрій Ковенко.

Олімпійський прапор і Державний прапор України підіймали дівчата з обласної СДЮСШОР з баскетболу разом з олімпійцями Анною Балабановою і Сергієм Чернявським. 

Після урочистої частини юні вихованці спортивних шкіл взяли участь в Олімпійській вікторині, яку провів Андрій Ковенко. Переможці отримували гарні призи, серед яких були навіть футбольний і волейбольний м’ячі. На завершення свята всі учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України у Вінницькій області та солодощі від спорткомітету міської ради.

Медіа