Підсумки шостого дня ЄЮОФ-2023: Олександра Меркушина здобуває другу нагороду, фігурист Марк Куліш у Топ-10
26 Січня 2023 Поділитися
Підсумки шостого дня ЄЮОФ-2023: Олександра Меркушина здобуває другу нагороду, фігурист Марк Куліш у Топ-10

У шостий день XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що проходить у Фріулі-Венеція-Джулія, скарбничка збірної України поповнилася третьою нагородою.

Біатлоністка Олександра Меркушина, яка напередодні стала чемпіонкою ЄЮОФ-2023 у спринті, підтвердила високий клас бронзою в індивідуальній гонці на 10 км. На шляху до п’єдесталу 18-річну представницю Закарпаття (особисті тренери Олег та Ірина Меркушини, тренер жіночої команди Оксана Хвостенко) не зупинили навіть промахи на трьох з чотирьох вогневих рубежів (2+1+1+0).

Показавши перший результат за швидкістю стрільби і видавши просто феєричне заключне коло, українська біатлоністка попри ранній стартовий номер - три, зуміла втриматися на «бронзовій» позиції, поступившись 1 хв. 8,9 сек. переможниці німкені Юлії Таннхаймер та срібній призерці Вольдія Жальмас Полін з Франції (+59,9). Зауважимо, що третє і четверте місця розділили всього дві секунди.

Також сьогодні на льодовій арені у Понтебба були розіграні перші нагороди у фігурному катанні. Наш одиночник Марк Куліш, який посідав 11-те місце після першого дня змагань, відкатавши довільну програму, за сумою двох виступів піднявся на 9-тий рядок підсумкового протоколу. Відзначимо, що бали, які при цьому набрав 15-річний одесит, стали його особистим рекордом на міжнародних змаганнях – 137,53.

Чотири представники України змагалися вчора також у лижних перегонах на трасах Саппади. Найкращим результатом для нашої збірної у спринті стало 39-те місце Іллі Марченка. Зауважимо, що попереду у підопічних Олександра Пуцка та Лади Нестеренко виступ у змішаній естафеті 4х5 км (класика / вільний стиль). Вітаємо Олександру, її особистих тренерів Олега та Ірину Меркушиних та тренера жіночої команди Оксану Хвостенко з другою нагородою ЄЮОФ-2023!Бажаємо усім нашим спортсменам сил і чемпіонської витримки, і нехай ці змагання збагатять їх таким необхідним міжнародним досвідом і стануть сходинкою до майбутніх звершень.

Медіа