Збірна України завершує ЄЮОФ-2023 з трьома нагородами!
29 Січня 2023 Поділитися
Збірна України завершує ЄЮОФ-2023 з трьома нагородами!

Вчора, 28 січня, у місті Удіне на «Medal Plaza» відбулася церемонія закриття ХVІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023.

Нагадаємо, що українська збірна на найпрестижнішому молодіжному мультиспортивному форумі континенту була представлена 27 спортсменами, які виступали у 9 видах спорту.

В надскладних умовах наші юні атлети, показавши справжню стійкість, силу волі та незламність духу, у боротьбі з найкращими однолітками з 47 країн Європи, вибороли три високі нагороди. Відзначимо, що за історію виступів на зимових фестивалях, а вона починається з 1993 року, більше нашій збірній здобувати не вдавалося.
Двічі сходила на п’єдестал пошани 18-річна біатлоністка з Закарпаття Олександра Меркушина, яка стала чемпіонкою у спринті та бронзовою медалісткою в індивідуальній гонці (особисті тренери Олег та Ірина Меркушини, тренер жіночої команди Оксана Хвостенко).

Своє ім’я в історію зимових фестивалів вписала, здобувши бронзу у фристайлі, змагання з якого вперше проводилися на найпрестижнішому молодіжному мультиспортивному форумі континенту, Наталія Казюк. 16-річна спортсменка з Івано-Франківщини (особисті тренери Юрій Досов, Станіслав Кравчук, тренер команди Андрій Лясота) стала бронзовою призеркою у дисципліні біг-ейр.
Ці нагороди команда України на ЄЮОФ-2023 присвячує Україні! Велика подяка та низький уклін нашим захисникам, завдяки яким ми маємо можливість виступати на міжнародних змаганнях, тримаємо спортивний фронт і високо та гордо підіймаємо синьо-жовтий!

Медіа