«Веселі старти» на Святі олімпійського прапора в Сумах
27 Січня 2023 Поділитися
«Веселі старти» на Святі олімпійського прапора в Сумах

В Сумах відбулось Свято олімпійського прапора на честь участі юнацької збірної України в ЄЮОФ-2023.

Захід відбувся в спортивній залі МКЗ КДЮСШ «СУМИ» за участю вихованців ОДЮСШ, СДЮСШОР імені В. Голубничого та Степанівської школи. Спортсмени взяли участь в естафетах «Веселі старти», привітали учасників фестивалю, побажали їм гарних результатів та вдалих виступів. Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл із задоволенням взяли участь в естафетах, командних стрибках і «Формулі-1».

Почесними гостями заходу були: срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, голова Сумського обласного відділення НОК України, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова, начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адмiнiстрації Євген Походня, начальник відділу фізичної культури та спорту Сумської міської ради Єлизавета Обравіт, начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов, майстер спорту України міжнародного класу Оксана Шкурат, МСМК з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України зі спортивної ходьби, чемпіонка Європи, бронзова чемпіонка світу зі спортивної ходьби на 50 км, переможниця багатьох міжнародних марафонів Людмила Шелест.

Після урочистої частини заходу всі учасники отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Сумській області та зробили спільне фото на згадку про захід.

Медіа