У Хмельницькому відзначили спортивну еліту міста
28 Січня 2023 Поділитися
У Хмельницькому відзначили спортивну еліту міста

Міський голова Олександр Симчишин відзначив кращих спортсменів і тренерів Хмельницької громади, вручивши їм сертифікати на стипендії та премії міського голови в сесійній залі міської ради.

Звертаючись до присутніх, очільник Хмельницького, зокрема, окреслив основні здобутки у 2022році на міжнародних та вітчизняних аренах провідних спортсменів-легкоатлетів, важкоатлетів, плавців, боксерів, стрілків, гімнастів, веслувальників, борців, тхеквондистів, гравців волейбольних, баскетбольних та регбійних команд, поспілкувався про плани на майбутнє. Зокрема, він зазначив, що з січня 2023 року кількість преміантів та стипендіантів – cпортсменів і тренерів – збільшено з 20 до 25.

 

Згідно з рішеннями виконкому, шість спортсменів, котрі беруть безпосередню участь у відборі на Олімпійські ігри, щомісяця отримуватимуть 10 тисяч гривень стипендії. Cеред них – олімпійці з багаторічним стажем виступів за національну збірну України: фристайлістка Ольга Полюк, легкоатлетка Марина Бех-Романчук, плавець Михайло Романчук.

Для решти 19-и спортсменів розмір щомісячної стипендії cкладатиме 75 відсотків від мінімальної заробітної плати, тобто 5 тисяч 25 гривень.

Відзначили також і тренерів, оскільки тільки у хорошому тандемі тренер-спортсмен можна досягти високих результатів. Передбачили для них премії у розмірі 50% від мінімальної заробітної плати.

Також запроваджена окрема винагорода для трьох наставників, що готують спортсменів до Олімпійських ігор. Вадим Крушинський, Ярослав Заболотний і Володимир Болгарин отримуватимуть премію в розмірі мінімальної заробітної плати – 6 тисяч 700 гривень. Для решти 22-ох тренерів щомісячна премія становитиме 50 відсотків від мінімальної заробітної плати – 3 тисячі 350 гривень.

Олександр Симчишин зазначив, що значну роль у розвитку галузі фізичної культури і спорту на належному рівні відіграє міське управління молоді та спорту, ініціативними керівниками якого є члени відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області – Сергій Ремез і дворазова учасниця Олімпійських ігор Тетяна Загрійчук, які своєчасно та ефективно реагують на запити й потреби спортивної громадськості міста.

За вагомий особистий внесок у розбудову Олімпійського руху, належну підтримку провідних спортсменів міста та їх наставників, присутні на урочистому заході представники відділення НОК України в області подякували міському голові та вручили йому олімпійські подарунки.

Медіа