До уваги представників ЗМІ!
02 Лютого 2023 Поділитися
До уваги представників ЗМІ!

3 лютого о 15:00 у пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «Олімпіада-2024: Позиція НОК України щодо участі в міжнародних змаганнях у випадку допуску до них російських і білоруських спортсменів».

Учасники:
Вадим ГУТЦАЙТ – Міністр молоді та спорту України, президент НОК України, олімпійський чемпіон;
Олексій ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ – перший віцепрезидент НОК України;
Олексій ДНІПРОВ – віцепрезидент НОК України; Олександр КРИКУН - віцепрезидент НОК України;
Валерій БОРЗОВ – член виконкому НОК України, член МОК в Україні, дворазовий олімпійський чемпіон;
Марта ФЄДІНА – член НОК України, дворазова бронзова медалістка Олімпійських ігор, чемпіонка світу та Європи з артистичного плавання, жителька Харкова;
Георгій ЗАНТАРАЯ – голова Комісії атлетів НОК України, чемпіон світу, Європи та Європейських ігор з дзюдо, заслужений майстер спорту.

25 січня виконком МОК оприлюднив заяву «Про солідарність з Україною, санкції проти росії та білорусі та статус спортсменів із цих країн», а також висловився щодо перспективи повернення спортсменів рф і рб на міжнародні змагання, у тому числі Олімпійські ігри – 2024.

З перших днів війни в нашій державі позиція України незмінна: допоки в нашій державі триває війна, спортсмени з країн-агресорок не повинні бути допущені до міжнародних змагань у будь-якому статусі, навіть під нейтральним прапором. Наразі уся світова спільнота обговорює питання, як реагувати на можливу появу на міжнародній спортивній арені представників рф і рб, у тому числі питання бойкоту Олімпіади. Учасники пресконференції висловлять свої аргументи та позицію, а також план спільних дій щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).
Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
українською мовою: https://www.youtube.com/watch?v=8LwkMr_3zI4
англійською мовою: https://www.youtube.com/watch?v=d5PFM23k5c8 

Медіа