Чемпіони світу з веслування на байдарках завітали у Баштанку разом з #OlympicLab
31 Січня 2023 Поділитися
Чемпіони світу з веслування на байдарках завітали у Баштанку разом з #OlympicLab

Чемпіони світу з веслування на байдарках взяли участь у проєкті НОК України #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», який було організовано відділеннями НОК в Одеській та Миколаївській областях.

У Баштанку, що на Миколаївщині, до юних веслувальників місцевої ДЮСШ приїхали Олег Кухарик, Дмитро Даниленко та Іван Семикін, які 2021-го стали чемпіонами світу у складі екіпажу байдарки-четвірки, а наступного року вибороли бронзу. Олег Кухарик – уродженець Баштанки і вихованець місцевої спортшколи. У заході також брав участь його перший тренер Олександр Васюнькін.

Заслужені майстри спорту України розповіли про те, як вони розпочали свої заняття веслуванням, завдяки яким якостям досягли успіху, дали настанови юним спортсменам. Вони зазначили, що для них нині головною метою є участь в Олімпійських іграх-2024 та, звісно, завоювання медалей.

На завершення заходу Олег Кухарик подарував своєму першому тренеру календар НОК України з чемпіонськими автографами, а вихованці школи отримали олімпійські подарунки та новий спортивний інвентар.

Зазначимо, що Баштанка стала останнім пунктом гуманітарної поїздки Миколаївщиною, яку здійснили чемпіони світу цього дня в рамках ініціативи благодійного фонду «Олімпійське коло», що був заснований в Миколаєві в травні минулого року. Спортсмени разом з одним із засновників фонду – дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном, побували в чотирьох населених пунктах Миколаївщини: Баштанці, Пересадівці, Воскресенську та Калинівці, де передали учням місцевих навчальних закладів і юним спортсменам продуктові набори та олімпійські подарунки.

Медіа