Двоє волинських спортсменів отримали житло
31 Січня 2023 Поділитися
Двоє волинських спортсменів отримали житло

У Луцьку провідні спортсмени краю Марина Мажула та Іван Банзерук отримали житло. Урочисте вручення ключів відбулось за участі заступника голови Волиньради Григорія Пустовіта, Луцького міського голови Ігоря Поліщука, заступника очільника ОВА Юрія Гупала та спортивної спільноти краю.

Ордери та ключі від омріяного помешкання отримали срібна призерка Паралімпійських ігор з параканое Марина Мажула. Спортсменка є заслуженим майстром спорту України з параканое (серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату), спортсменкою-інструкторкою національної збірної команди України, багаторазовою чемпіонкою світу з параканое, переможницею європейських першостей та чемпіонатів України.

Також ордер на квартиру отримав легкоатлет, майстер спорту України міжнародного класу (спортивна ходьба), член національної збірної команди України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і кубків України, переможець та призер Кубків Європи, дворазовий учасник Олімпійських ігор Іван Банзерук.

Григорій Пустовіт привітав спортсменів від імені обранців волинської громади і зауважив, що незважаючи на війну, керівництво області та міста докладає максимум зусиль, аби виконувати свої зобов’язання щодо поліпшення житлових умов провідних волинських спортсменів.

«Це також ваша чергова перемога, адже це оцінка, яку дала громада вашим досягненням, зусиллям, спортивному таланту та вашому прагненню до перемоги. Український дух боротьби, який сьогодні демонструють наші захисники, формувався і культивувався також і успіхами спортсменів. Ваші успіхи – це успіхи всієї нашої волинської громади, всіх українців. Ми пишаємося вашими досягненнями у спорті, висловлюємо свою вдячність та бажаємо нових перемог на престижних світових змаганнях», – зазначив Григорій Пустовіт.

Медіа