Проєкт #OlympicLab завітав до Кам’янки-Бузької на Львівщині
04 Лютого 2023 Поділитися
Проєкт #OlympicLab завітав до Кам’янки-Бузької на Львівщині

4 лютого 2023 року, за підтримки відділення НОК України у Львівській області та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у місті Кам’янка-Бузька відбувся проєкт НОК України #OlympicLab: Розвиток/добробут – пізнай себе.

Гостями заходу стали: міський голова Кам’янки-Бузької Олег Омелян; заступники міського голови – Світлана Замула та Олег Квасніцький; директор місцевої загальноосвітньої школи № 2 ім. Г. Тютюнника Ірина Лемешко; голова методичної ради вчителів фізичної культури Орест Кузьмич, представник обласної федерації гандболу Андрій Хім'як.

Представник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Босий поінформував учасників про мету та завдання проєкту #OlympicLab, розповів про олімпійські символи та спорт як засіб пізнання самого себе, згадав видатних українських та львівських спортсменів.

Після олімпійської вікторини про гандбол, спільної розминки та майстер-класу за участю провідних гандбольних тренерів, у спортивному залі загальноосвітньої школи № 2 м. Кам‘янки-Бузької розпочався відкритий турнір з гандболу серед юнаків «Кубок Кам‘янко-Бузького міського голови». За звання переможця змагалися команди ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 м. Кам‘янки-Бузької, села Жовтанці та Клубу ігрових видів спорту м. Львова.

За результатами змагань Кубок Кам’янка-Бузького міського голови залишився у місті Кам’янка-Бузька, а його володарями стала перша команда місцевого ОЗЗСО № 2.

Вчителі закладів загальної середньої освіти, які завершили семінар з вуличного гандболу, представили свої команди, кращими з поміж яких виявилися:

1 місце: ОЗЗСО №2 м. Кам‘янка-Бузька

2 місце: Клуб ігрових видів спорту м. Львів

3 місце: Жовтанецька гімназія

4 місце: ОЗЗСО №1 м. Кам‘янка-Бузька

Нагороджувала учасників завідувач сектору культури, туризму, молоді та спорту Кам’янко-Бузької міської ради Ірина Квасніцька. Вона відзначила також організаторів свята та спонсора змагань Олега Дунця ПП «СКІФИ». Представник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Андрій Босий вручив книжкові подарунки від НОК України тренерам гандбольних команд і шкільним учителям фізкультури, спеціальними кубками та олімпійськими подарунками від відділення НОК України у Львівській області відзначив кращих гравців за ігровими амплуа та переможців олімпійської гандбольної вікторини.

«Дякуємо українським захисникам, завдяки яким наші діти та педагоги можуть розвиватися, змагатися й перемагати!», – зазначив Андрій Босий.

Медіа