#OlympicLab для юних бадмінтоністів із Дмитром Кірпулянським
06 Лютого 2023 Поділитися
#OlympicLab для юних бадмінтоністів із Дмитром Кірпулянським

6 лютого 2023 року, в спорткомплексі «Kyiv Racket Sports Park» у столиці України, регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано проєкт #OlympicLab: Чат з чемпіонами та навички лідерства, засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Майже 20 юних бадмінтоністів долучилися до зустрічі з Дмитром Кірпулянським – заслуженим майстром спорту України з сучасного п’ятиборства, учасником Олімпійських ігор, призером чемпіонатів світу та Європи, членом комісії НОК України «Антураж атлета», членом виконкому Відділення НОК України в Донецькій області.

Участь у заході також взяли: представник регіонального олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян, директор спорткомплексу «Kyiv Racket Sports Park» Ольга Натченко, тренери-викладачі Віталій Водопянов та Варвара Тішенінова.

Дмитро Кірпулянський охоче поділився з хлопцями та дівчатами своїми спогадами про перші спортивні кроки, досягнення на всеукраїнському та міжнародному рівнях, а також із задоволенням відповів на всі запитання. Дмитро окремо звернув увагу на дисципліну та мотивацію в спорті. Аби досягти бажаних результатів, чемпіон порадив дітям наполегливо тренуватися, постійно самовдосконалюватися та сміливо прямувати до реалізації всіх цілей.

На згадку про захід усі учасники отримали олімпійські подарунки від НОК України із символікою проєкту #OlympicLab.

Медіа