"Do Like Olympians" відбувся у Харкові
09 Лютого 2023 Поділитися

Щира дружба склалася між Відділенням НОК України в Харківській області та колективом громадської організації «Спортивно-оздоровчий центр "Грація"» протягом цього дуже непростого періоду історії нашого життя під час війни.

Відділення НОК України в Харківській області провело зустріч зі спортсменами, тренерами, батьками та юними спортсменами Харківської обласної дитячої громадської організації «Спортивно-оздоровчий центр "ГРАЦІЯ"» в одному з бомбосховищ міста, яке тимчасово стало вимушеним місцем тренувань і спілкуванням дітей одного з мікрорайонів Харкова.

В рамках Всеукраїнського проєкту для дітей та молоді "Do Like Olympians" відбувся захід, де юні спортсмени з неперевершеним бажанням досконалості та відповідальності показали свою танцювальну розминку та вивчену спортивну композицію, де кожний намагався продемонструвати свої найкращі здібності та вміння.

Головною темою заходу став екскурс в історію Олімпійського та спортивного руху України, рідної Слобожанщини. В рамках цієї цікавої зустрічі юні спортсмени познайомились і з матеріалами конкурсу дитячого малюнку "Олімпійський спорт очима дітей".

Лунали щирі слова подяки всім, хто в цей час робить все можливе і неможливе, щоб повернути дітям дитинство, радість, посмішку, щирість, повагу, любов, та, особливо, сприяє зміцненню їх здоров’я.

На завершення заходу голова відділення НОК України в Харківській області виконав приємну місію – вручив Почесні грамоти працівникам клубу, які віддають себе без останку своїм вихованцям: керівнику центру і одній із його засновниць, голові правління Олені Школі, Наталії та Олександру Степаненкам та Олені Фоменко.

Учасники заходу отримали солодощі від торгової марки "Хладік" – незмінного партнера відділення та олімпійські подарунки від НОК України.

Висловлюємо щиру вдячність нашим ЗС України, Харківській військовій адміністрації та Харківській міській раді, завдяки яким ми маємо можливість жити, йти до миру, творити добро та відходити від зла.

Спорт, його цінності та ідеали, єднають нас! Разом до Миру!

Медіа