У Почапинцях облаштовано «Олімпійський куточок»
10 Березня 2023 Поділитися
У Почапинцях облаштовано «Олімпійський куточок»

Місцевий осередок Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області продовжує активну роботу в рамках реалізації всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Саме тому 9 березня, в День народження Тараса ШЕВЧЕНКА, відбувся черговий захід, спрямований на популяризацію занять фізичною культурою і спортом, розвиток Олімпійського руху в Україні та пропаганди здорового способу життя.

Стипендіат НОК України Олександр ХОМА завітав у Почапинський заклад загальної середньої освіти для того щоб більше розповісти про діяльність місцевого осередку НОК України та акції «Олімпійський куточок» і «Олімпійська книга».

У шкільну бібліотеку було передано декілька цікавих та пізнавальних книг, а саме енциклопедії з олімпійських видів спорту, спеціалізовану літературу з історії Олімпійських ігор.

Подаровані книги дозволять дітям та молоді здобувати знання з історії розвитку Олімпійського руху, Олімпійських ідеалів та цінностей, та сприятимуть формуванню у підростаючому поколінні навичок і культури здорового способу життя!

Медіа