Проєкт #OlympicLab завітав на Відкритий чемпіонат міста Тернополя "Дитяча ліга дзюдо"
21 Березня 2023 Поділитися
Проєкт #OlympicLab завітав на Відкритий чемпіонат міста Тернополя

У Тернополі пройшов Відкритий чемпіонат міста "Дитяча ліга дзюдо" серед дітей 2010-2016 років народження, в рамках якого було проведено Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді "OlympicLab": "Олімпійські та загальнолюдські цінності".

Метою проведення заходу було ознайомлення дітей із цінностями, відповідно до яких варто будувати власне життя. Юні дзюдоїсти дізналися про тісний зв'язок олімпійських і загальнолюдських цінностей та їх вплив на розвиток суспільства.

"Дружба, повага, досконалість" — головна тема заходу, про яку цікаво розповів дітям тренер, майстер спорту з дзюдо і самбо Віталій Гнатишин. Після пізнавальної інформації учасники провели ряд дружніх сутичок, продемонстрували гідну боротьбу і характер.

Участь у змаганнях взяло близько тридцяти учасників різних вікових груп. Спортсмени отримали заряд позитивних емоцій, новий досвід та приємні подарунки.

На завершення заходу до учасників звернулася представниця НОК України в Тернопільській області Валерія Демчук. Вона розповіла про олімпійські цінності та вручила олімпійські подарунки.

Медіа