#OlympicLab та «Олімпійський куточок» на Полтавщині
04 Квітня 2023 Поділитися
#OlympicLab та «Олімпійський куточок» на Полтавщині

Днями відділення НОК України в Полтавській області провело черговий захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе», а також студентам Полтавського національного педагогічного Університету ім. В.Г. Короленка було презентовано «Олімпійський куточок».

Відповідальний секретар Полтавського обласного відділення НОК України Олена Кучеренко та доцент університету Олена Момот обговорили з вихованцями університету важливі теми, однією з яких стало гендерно-обумовлене насильство, яке є явищем, що глибоко вкорінене в гендерну нерівність як таку, і продовжує залишатися одним з найбільш серйозних порушень прав людей.

Олена Момот ознайомила молодь з Олімпійським куточком та розповіла слухачам про історії розвитку олімпійського руху, олімпійські ідеали та цінності який несе в собі «Олімпійський куточок». Студенти із задоволенням переглядали підручники та цікавилися Олімпійським рухом.

Керівництво Полтавського обласного відділення НОК України передало до бібліотеки ПНПУ ім. В.Г. Короленка підручники, а студенти отримали олімпійські подарували від НОК України.

Медіа