«Олімпійська вітальня» з Сергієм Горбатюком
21 Квітня 2023 Поділитися
«Олімпійська вітальня» з Сергієм Горбатюком

20 квітня 2023 року в рамках онлайн проєкту ″Олімпійська вітальня‶ відбулась перша зустріч нового циклу за тематикою національно-патріотичне виховання молоді. Гість заходу – Сергій Горбатюк, український правник і громадський діяч, начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України(2014-2019) років.

У прямому ефірі до заходу долучилось понад 140 учасників – учні і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області, Донецької області, Дніпропетровської області, юні спортсмени та їх наставники, студенти і викладачі вищих навчальних закладів Луганської, Донецької, Полтавської областей та м. Київ, призери та учасники Олімпійських ігор, голови регіональних осередків НОК України та керівники обласних відділень (філій) КФВС МОН України, фахівці і ветерани спорту.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернулась українська плавчиня – володарка золотої медалі Чемпіонату України-2012, рекордсменка України в естафетному плаванні, багаторазова чемпіонка України на відкритій воді, учасниця Олімпійських ігор Христина Панчишко.

Темою першої зустрічі стали події Майдану 2014 року, пов’язані із сьогоднішньою агресією росії.

Наприкінці зустрічі Сергій Вікторович відповів на запитання, розповів про свій професійний шлях та торкнувся теми спорту в його житті.

Медіа