#OlympicLab для школярів Донеччини з призеркою Олімпійських ігор Наталією Тобіас
24 Квітня 2023 Поділитися
#OlympicLab для школярів Донеччини з призеркою Олімпійських ігор Наталією Тобіас

Регіональним олімпійським осередком Донеччини в режимі онлайн реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Олімпійські та загальнолюдські цінності», засновником якого є НОК України.

45 учнів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – ДНЗ» Добропільської міської ради долучилися до зустрічі з Наталією Тобіас – заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики, бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні з бігу на 1500 м.

Наталія охоче розповіла про свої перші кроки в спорті та найвищі досягнення на міжнародній арені, поділилася власним досвідом, як досягати поставлених цілей. Діти отримали від багаторазової чемпіонки та рекордсменки України цікаву інформацію про історію та символи Олімпійських ігор, а також олімпійські цінності, якими є повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

До заходу також долучилися: представниця відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Крилевський, директорка Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – ДНЗ» Людмила Мелешко та вчитель фізичної культури цього закладу Дмитро Калашник.

Відзначимо, що проєкт НОК #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів і принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Медіа