#OlympicLab завітав до учнів школи № 15 Сумської міської ради
26 Квітня 2023 Поділитися
#OlympicLab завітав до учнів школи № 15 Сумської міської ради

Школярі із задоволення послухали лекцію одного з напрямків Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab: «Олімпійські та загальнолюдські цінності», яку підготував доктор наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення», автор та співавтор понад 150 наукових публікацій Олександр Томенко.

Він розкрив сутність 5 загальнолюдських Олімпійський цінностей: досконалість, натхнення, дружба, рівність, повага. На лекції було продемонстровано відеоролик про відомих спортсменів, їх досягнення та шлях до успіху.

Були й спортивні активності: учениці школи виконали запальний танець з елементами художньої гімнастики, школярі взяли участь руханці та веселих естафетах.

Голова відділення НОК України в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова та начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов виступили з вітальним словом, побажали учням здоров'я, не зупинятися на досягнутому та завжди досягати своїх цілей.

На згадку про захід усі учасники отримали олімпійські подарунки від НОК України.

Медіа