#OlympicLab з дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном
26 Квітня 2023 Поділитися
#OlympicLab з дворазовим олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан зустрівся з учнями Одеського ліцею №1 імені Алли Бистріної в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab: «Чат з чемпіонами та навички лідерства». Захід пройшов в режимі онлайн.

У заході взяли участь 50 учнів Одеського ліцею №1. Серед присутніх також були викладачі фізкультури цього навчального закладу: майстер спорту з плавання Тетяна Долинська, майстер спорту України з легкої атлетики Наталя Вітер і майстер спорту з баскетболу Вадим Пудзирей.

На початку заходу заступник голови відділення НОК України в Одеській області Влад Єфімов, який виступив модератором заходу, розповів про НОК України, а також про почесного гостя – дворазового олімпійського чемпіона, вихованця южненського ФСК «Хімік» Юрія Чебана, який є одним з найтитулованіших українських веслувальників.

Юрій розповів про розвиток своєї кар’єри, пригадав своїх тренерів – Людмилу Чебан, Євгена Лесяка, а також Вячеслава Сорокіна, який привів його на олімпійський п’єдестал, тренуючи упродовж 15-ти років. Перемоги на Іграх й досі в його пам’яті. Відповідаючи на питання про відчуття на найвищій сходинці п’єдесталу він сказав: «Перед усім, я відчував такі фундаментальні відчуття як гордість за країну, гордість за тренера, гордість за своє оточення, яке допомагало в досягненні золота. Ти, немов порхаєш. Дуже широкий спектр емоцій».

Відзначимо, що учні ліцею були дуже активними у своїх питаннях, і за підсумками заходу Юрій визначив кращого з них – учень 8-го класу Артур Чернега отримав олімпійський подарунок з автографом чемпіона.

Медіа