«Олімпійське лелеченя» у Білобожницькій громаді
26 Квітня 2023 Поділитися
«Олімпійське лелеченя» у Білобожницькій громаді

Уперше в Білобожницькій громаді на базі Джуринського опорного закладу відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя». Участь взяли сім команд громади – більше 80 учасників.

Насичена програма заходу складалась з трьох частин: спортивної, освітньої та культурної. Боротьба була запеклою але справедливою, і на кожному етапі лідирували різні команди.

За результатами змагань перше місце посіла команда Буданівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, друге розділили між собою 3 заклади: Джуринський опорний заклад, Палашівська філія та команда Звиняцької гімназії, третє – Косівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Джуринськослобідківська філія Джуринського опорного закладу та Ридодубівська гімназія.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту та олімпійськими подарунками від осередку НОК України в Тернопільській області.

Головною нагородою для майбутніх олімпійців стали безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень, усвідомлення того, що заняття спортом – невід’ємна, важлива частина життя для кожного, хто турбується про своє здоров’я та цікавиться здобутками видатних спортсменів у різних видах спорту.

Медіа