Олімпійський урок з Олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом
26 Квітня 2023 Поділитися
Олімпійський урок з Олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом

Президент Національного олімпійського комітету України, Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт зустрівся зі студентами Київського національного університету ім. Т. Шевченка в рамках олімпійського уроку: «Олімпійський рух Незалежної України».

Лідер олімпійського руху в Україні розповів молоді про виклики, які долають українські спортсмени під час війни, а також олімпійські цінності, що допомагають жити, працювати і перемагати.

 

«Я впевнений, що більшість людей колись займалася чи займається спортом. Звичайно, не всім судилося бути чемпіонами та переможцями спортивних змагань. Але спорт усіх виховує та об’єднує навколо олімпійських цінностей: бути чесними, добрими, поважати один одного, цінувати дружбу та прагнути досконалості. Під час війни ці якості по-особливому цінуються», – сказав Вадим Гутцайт.

Спілкування зі студентами продовжилось діалогом на актуальні теми. За оригінальні запитання юнаки та дівчата отримали від НОК України книги про олімпійський рух. Президент НОК України наголосив, що майбутнє України «в руках» активної молоді, такої, як студенти цього вишу. Бо їм жити в цій державі, працювати, розвивати її, представляти і прославляти у світовому просторі.

Захід відбувся з ініціативи голови Луганського обласного відділення НОК України Віктора Острєцова при підтримці ректора Київського національного університету ім. Т. Шевченка Володимира Бугрова.

Медіа