На Вінниччині та Тернопільщині обрано нових керівників обласних осередків НОК України
28 Квітня 2023 Поділитися
На Вінниччині та Тернопільщині обрано нових керівників обласних осередків НОК України

Сьогодні, 28 квітня, у Вінницькій та Тернопільській областях відбулися звітно-виборні асамблеї обласних відділень Національного олімпійського комітету України. У Вінниці до заходу долучився президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт. У Тернополі – виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко та голова відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш.

Під час зазначених заходів було підбито підсумки роботи за останні 4 роки та обговорено актуальні питання у сфері спорту й фізичної культури в одній та іншій областях. При цьому учасники зборів взяли участь у виборах лідерів олімпійського руху.

На посаді голови відділення НОК України у Вінницькій області Павла Хникіна змінив Сергій Борзов – голова Вінницької обласної військової адміністрації. Місцевий осередок громадської організації «НОК України» в Тернопільській області очолив народний депутат України Іван Калаур. До нього цю посаду обіймала видатна тернопільська біатлоністка, олімпійська чемпіонка Олена Білосюк (Підгрушна).

Під час виборів було обрано і новий склад членів та виконавчих комітетів відділень НОК України.

Вітаємо нових лідерів олімпійського руху з призначеннями! Бажаємо успіхів у досягненні поставлених цілей!

Медіа