Президент НОК України Вадим Гутцайт з робочим візитом відвідав Вінниччину
28 Квітня 2023 Поділитися

У рамках робочого візиту до Вінницької області президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт долучився до звітно-виборної асамблеї обласного відділення НОК України, поспілкувався з колегами, обговорив актуальні питання діяльності та вручив активістам олімпійського руху подяки й символічні подарунки від НОК України.

На порядку денному візиту було й обговорення з керівництвом міста та області можливостей та планів щодо розвитку в області галузі фізичної культури та спорту, а також підтримки провідних атлетів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних організацій. До участі в цій зустрічі долучилися: народний депутат України Ірина Борзова, голова Вінницької ОВА та новообраний керівник відділення НОК України у Вінницькій області Сергій Борзов та його перший заступник Наталія Заболотна, голова Вінницької облради В’ячеслав Соколов, міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Примітно, що у Вінницькій області у рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» при співфінансуванні з обласного та місцевих бюджетів було введено в експлуатацію після реконструкції спортивний комплекс «Здоров’я», 25-метровий басейн в м. Жмеринка, басейн у м. Могилів-Подільському, спортивний комплекс «Аква Він», спорткомплекс «Авангард» у смт. Браїлів та інші об’єкти спортивної інфраструктури. А в 2022 році, навіть попри складну ситуацію в державі, у 54 спортивних школах області продовжувало займатися понад 16 тисяч вихованців у 43 видах спорту.

Вадим Гутцайт відвідав один із таких закладів – спорткомплекс «Здоров’я» (ВОК ДЮСШ). У цій дитячо-юнацькій спортивній школі створено належні умови для розвитку різних видів спорту, а головне – з дотриманням умов безбар’єрності. У дружній розмові з колективом та вихованцями закладу лідер олімпійського руху почув багато думок про плани на майбутнє. У свою чергу, він наголосив, що зараз докладається багато зусиль для збереження спорту та створення умов для занять фізичною культурою різними верстами населення.

Медіа