#OlympicLab для школярів Краматорська з легкоатлеткою Дар’єю Дубенець
08 Травня 2023 Поділитися
#OlympicLab для школярів Краматорська з легкоатлеткою Дар’єю Дубенець

Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе» відбувся у режимі онлайн для 30 учнів загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Краматорської міської ради.

Гостею заходу стала легкоатлетка Дар’я Дубенець – спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту (на 2023 рік), чемпіонка України серед дівчат з бігу на 1500 та 3000 м, учасниця ЄЮОФ-2022.

Дар’я розповіла про свій спортивний шлях у легкій атлетиці, про мотивацію, яка допомагає їй ставити перед собою нові цілі та втілювати їх у життя, важливу роль дисципліни в спорті й навчанні. Спортсменка порадила дітям рухатися вперед до своїх мрій, не зупинятися на досягнутому, постійно самовдосконалюватися, керуючись такими олімпійськими цінностями, як повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

На заході також були присутні: представниця відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, тренер-викладач з легкої атлетики Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Ольга Лук’янова, директорка Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Олена Кушниренко та вчитель фізичної культури цього закладу Тетяна Євстаф’єва.

Медіа