«Дорогами вогняних літ»: традиційне туристичне велоралі пройшло у Чернігові
16 Травня 2023 Поділитися
«Дорогами вогняних літ»: традиційне туристичне велоралі пройшло у Чернігові

Ювілейний 15 захід пройшов цьогоріч у травневі дні, коли світова спільнота згадує та вшановує жертв Другої світової війни.

Організаторами заходу стали Чернігівська обласна федерація велосипедного спорту спільно з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України в Чернігівській області.

На відкритті заходу учасників вітали голова Олімпійського осередку області, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш, голова обласної федерації з велосипедного спорту, член Виконкому відділення НОК України Юрій Мартинов та відповідальний секретар відділення Дмитро Пиріжок.

Велоралі розпочалося з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих воїнів Другої світової війни та, на жаль, і сучасної війни росії проти України. Квіти покладено до Меморіалу загиблих воїнів Другої світової та символічного каменю в пам’ять про загиблих у березні 2022 року.

У заході взяли участь 44 учасники, медалі виборювали у чотирьох вікових категоріях. Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та олімпійськими подарунками від НОК України, міського центру «Спорт для всіх» та Чернігівської обласної федерації велоспорту.

Медіа