Виконком олімпійського осередку Чернігівщини обговорив план роботи на літній період
18 Травня 2023 Поділитися
Виконком олімпійського осередку Чернігівщини обговорив план роботи на літній період

Голова відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш провела чергове засідання Виконкому відділення НОК України в Чернігівській області.

Розпочалося засідання з привітання Олени Костевич із сріблом Кубку світу з кульової стрільби та подяки усім діючим спортсменам і їх тренерам, що тримають спортивний фронт області.

У порядку денному розглянули питання стану спортивної інфраструктури в області та її відновлення, обговорили план роботи відділення з популяризації олімпійського руху в області. Акцентували увагу на роботі зі ЗМІ, рекламі, пропаганді та агітації, організаційній роботі щодо проведення всеукраїнських заходів на території області, зокрема проведення Всеукраїнського Олімпійського дня-2023, не забули й про постійно діючі комісії НОК України в Чернігівській області за різними напрямками діяльності.

Учасники засідання зосередили увагу на обговоренні перспектив відновлення зруйнованої інфраструктури. Наразі на Чернігівщині 12 спортивних об'єктів в результаті обстрілів і бомбардування були зруйновані або частково пошкоджені. Є повністю знищені дві центральні споруди – бази олімпійської підготовки державного значення (з біатлону та важкої атлетики).

Зазначимо, що попри всі завдані збитки жоден спортивний заклад не припинив свою роботу, спортсмени продовжують активно тренуватись. Втім питання якісної підготовки в таких умовах залишається відкритим, а тому ведуться перемовини з міжнародними «донорами» для відбудови пошкоджених об'єктів.

На жаль, з об’єктивних причин, спостерігається скорочення кількості спортивно-масових заходів. Тож акцентували увагу на важливості посилення серед молоді спортивної освіти, популяризації здорового способу життя, розвитку фізкультурно–оздоровчої та спортивно–масової роботи серед населення, а також на необхідності розширення співпраці за цими напрямами із територіальними громадами Чернігівської області.

Медіа