Olympic Day-2023 стартує в Івано-Франківську!
18 Травня 2023 Поділитися
Olympic Day-2023 стартує в Івано-Франківську!

Завтра, 19 травня, в Івано-Франківську за участі Міністра молоді та спорту України, президента НОК України, олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта буде офіційно дано старт заходам до відзначення Олімпійського дня в Україні.

На площі біля івано-франківського готелю «Надія» о 12.30  замайорить Олімпійський прапор! Традиційно у програмі - олімпійська руханка та олімпійський забіг. Місце зустрічі – Міське озеро, 15:00.

Нагадаємо, що за доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року) відзначають Олімпійський день. Україна завжди була спортивною державою, а Олімпійський день щороку об’єднував сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя по всій країні.

Сьогодні ми боремося за наше майбутнє, кожен на своєму фронті. Розуміємо, що особливо в такий період маємо активно діяти на благо розвитку нашої країни, нашого майбутнього.

Олімпійський день, його активності, пізнавальна та навчальна складові, а також реалізація олімпійських цінностей допоможе згуртувати український народ незалежно від місць перебування на території України чи за кордоном в одному русі до МИРУ та ПЕРЕМОГИ.

Слідкуйте за новинами у соцмережах НОК України. Долучайтесь до відзначення Олімпійського дня інтерактивно та у своїх регіонах, разом – сильніші!

Медіа