#OlympicLab для харків’ян
19 Травня 2023 Поділитися
#OlympicLab для харків’ян

Відділення НОК України в Харківській області, КЗ СДЮШОР зі стрільби з лука «Комунар» Харківської міської ради, за підтримки та сприяння Харківської військової адміністрації та Харківської міської ради, а також партнерів відділення НОК України – ТМ «Хладік», концерну «Сафарі», мецената спорту Василя Синчука та АТ «Житлобуд-1», фонду «Спортсмени Україні», було реалізовано проєкт НОК України #OlympicLab: «Олімпійські та загальнолюдські цінності».

Захід відбувся за участі майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці Олімпійських ігор-2004 в Афінах Олександри Рижкової та представників старшого покоління майстрів зі стрільби з луку – заслужених тренерів України Олександра Ніколаєва та Валентини Морозової.

У рамках проєкту відбулась «Олімпійська вікторина» з історії Школи олімпійського резерву. Учасники подякували представникам старшого покоління Валентині Морозовій та Олександру Ніколаєву, які й сьогодні виховують майстрів своєї справи, готують разом з дружнім колективом тренерів-однодумців у резерв для збірної команди України та області.

За доброю традицією учасники отримали подарунки від НОК України та партнерів обласного відділення.

Медіа