«Сильні духом»: у Знам’янці пройшов спортивно-патріотичний захід на підтримку ЗСУ
23 Травня 2023 Поділитися
«Сильні духом»: у Знам’янці пройшов спортивно-патріотичний захід на підтримку ЗСУ

У м. Знам’янка Кіровоградської області, в мальовничому місці «Копанка» відбулася спортивно-патріотична акція на підтримку ЗСУ «Сильні духом». Захід організовано за підтримки Знам’янської міської ради, громадської організації «Українське капеланство» та відділення НОК України в Кіровоградській області.

За звання найсильніших чоловіків Кіровоградщини змагалися 5 команд. Учасники переміщали колесо вагою 250 кг, підіймали гирі та перетягували канат. За підсумками всіх випробувань найкращий результат продемонстрували представники команди «Сильна Кіровоградщина» з м. Кропивницького. Друге місце посіла команда «Локомотив», за яку виступали працівники місцевої залізниці. Бронзові нагороди – в активі команди військовослужбовців.

Для юних вболівальників організатори також підготували цікаві конкурси. Хлопчики та дівчатка залюбки демонстрували свою фізичну підготовку. Переможцем став 10-річний Денис Куриленко, який за 2 хвилини підійняв 4-кілограмову гирю 96 раз.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та подарунками від організаторів, а всіх присутніх волонтери частували смачним козацьким кулешем та прохолодними напоями.

Медіа