Олімпійський день стартував у навчальних закладах профтехосвіти Хмельниччини
25 Травня 2023 Поділитися
Олімпійський день стартував у навчальних закладах профтехосвіти Хмельниччини

Спортивне свято, присвячене дню заснування Міжнародного олімпійського комітету, завітало до Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг.

Оздоровчий забіг «Марафон Єднання», показові виступи з різних видів спорту, турнір з мініфутболу та інші святкові активності пройшли під гаслом «Україна в колі друзів. Рухаємося разом до ПЕРЕМОГИ заради МИРУ!».

Понад 50 першокурсників успішно подолали кросову бігову дистанцію довжиною в 1,8км біля водойми в мікрорайоні «Озерна». Згодом до різноманітних спортивних проєктів, «Олімпійської руханки», перетягування канату та спортивної вікторини на території навчального закладу долучилися учні інших курсів.

Олімпійський день зібрав всіх небайдужих до здорового способу життя та став яскравим прикладом єднання, порозуміння та спільних зусиль заради покращення здоров’я, сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні, корисних звичок, стимулювання до фізичних активностей.

На завершення свята учасники отримали сертифікати і олімпійські подарунки від відділення НОК України в Хмельницькій області.

Медіа