Історія Олімпійських ігор надихає: #OlympicLab за участі чернігівського студентства
26 Травня 2023 Поділитися
Історія Олімпійських ігор надихає: #OlympicLab за участі чернігівського студентства

Для студентів Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка пройшов Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Голова відділення НОК України в Чернігівській області, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш разом з майстром спорту України з кульової стрільби, призеркою міжнародних змагань та турнірів, чемпіонкою України Анастасією Марченко стали почесними гостями на олімпійській зустрічі зі студентами одного з провідних вузів Чернігівщини.

Ознайомившись із особливостями освітньої діяльності установи, яка вже тривалий час є потужним осередком підготовки висококваліфікованих фахівців, істориків та педагогів-гуманітаріїв, поспілкувались із викладачами та студентами закладу про історію виникнення, становлення та особливості проведення Олімпійських ігор, розповіли молоді про основні цінності олімпізму та специфіку проведення найпрестижніших спортивних змагань світу.

Медіа